Boys are better friends. For me.

20. března 2014 v 16:25 | Am. |  Other
Odjakživa mě více lákalo hraní počítačových her nebo lezení po stromech. Mezitím jsem potkávala holky(děti) ve stejném věku, co si vezly kočárky, byly oblečené jako malé BARBIE. Jen málo z nich byly jako já. Já si jen prošla v roztrhaných teplákách a ušmudlanou pusou. Často jsem s nimi neměla stejné téma a tak se se mnou ani nebavily. Možná že tímto se mi holky nějak odcizily.

Ve svém životě dávám prostor jen pár z nich.
Z rodiny a dvě kamarádky.
A proč?
Možná, že si o nich, vlastně i o mně, patřím k nim, dělám špatné mínění. Ale.. Nepřijde vám, že můžete potkat 50 namyšlených holek/žen ze sta, ale kluků jen třeba 10?

Možná, že tento článek trochu působí jako utlačování ženského pohlaví, ale tak to neni. Jen uvažuju spíše o lidech ze svého okolí.

Přijde mi, že naše město, je město lží, podvodů a přetvářek. Děje se to i jinde?
V jeden den se k vám chová jako kdybyste se znali od školky a druhý den roznáší lež po celé škole. Možná, že si to jen moc beru k srdci.
Zatímco u kluků můžu vždy najít tu útěchu.

Další rozdíl jsou třeba hádky.
Holka x holka.
- Div si nevytrhají vlasy.
- Řev se line kolimetry daleko a vy si jen přejete se vzdálit než jednu chytnete.
- Hádka je plná urážek a jen malá část si to dokáže normálně vyříkat.
- Nejlepší je ještě hádka na facebooku (y)

Kluk x kluk.
- Možná, že se to někdy řeší pěstma, ale nepatřilo to vždy ke klukům?
- Často si to ale jen vyříkají. Chvilku dělají jak jsou uražení a pak.. jsou zase kámoši.
- Všechno si většinou řeknou narovinu. Ať to bolí nebo ne. Žádná přetvářka.

Horší jsou dva namachrovaný frajírci.
____

Asi tu bude málo lidí, co bude sdílet stejný názor, já to chápu.
Hodně holek má samozřejmě tu dobrou stránku, možná tohle chování vyvolává puberta, ale asi bych nikdy neklesla tak, že bych pomlouvala svou kamarádku.

Prosím, žádné nadávky, je to jen můj názor a každý ho má jiný :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smilee Smilee | Web | 20. března 2014 v 20:24 | Reagovat

Já nevím, jak to je u mě, ale asi mi to je úplně jedno. Když jsem byla malá lákaly mě, jak kopání do míčů, běhání všude kolem a dělání různých klučičích věcí, tak i hraní s panenkama, vození kočárků a koukání se na pohádky s princeznama. Bavila jsem se, jak s klukama, tak s holkama a zůstalo mi to tak nějak do teď. Ale upřímně... nejlepší je asi se bavit víc s klukama než s holkama,protože s holkama je to občas doopravdy na hovno. Ale nikdy jsem to nijak zvlášť nerozlišovala... prostě člověk jako člověk, hlavně, že si s ním rozumím :D :D

2 Minie Minie | Web | 22. června 2014 v 14:50 | Reagovat

Jako malá jsem si hrála tak nějak "obojetně". Sice jsem vozila kočárek s panenkou, ale zároveň jsem kopala do míče, lezla po stromech a dělala jiné kraviny jako všechna děcka na vesnici. Ale k tomu patřilo i to blbnutí typu, že když se baví kluk s holkou, tak je to "Milenci se milujou" a srdíčka s jejich iniciály úplně všude :D A teď? Mám tři hodně dobré kamarádky se kterými můžu řešit úplně cokoliv a vědí o mně asi všechno. A když to porovnám s kluky. Kluka, kterého beru jako skvělého kamaráda mám jednoho a byla bych strašně ráda, kdybych ho mohla brát i jako něco víc. A právě proto jsou pro mne lepší kamarádky holky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama