Když nejde elektrika:O

15. března 2014 v 19:33 | Am. |  My life:3
Hey!
Název článku je jasný. Budeme se bavit o výpadku elektriky:D
Jelikož jsem si dneska v klidu sledovala seriál a najednou bum, vypla televize, napadl mě tento článek. Spíše z té mé hysterie:DD

"Co mám jako dělat?!"

- jiný obrázek jsme nenašla:'DAsi někdy kolem 2 hodiny, nám vypadla elektrika. Tak jsem si tak řekla: "No, to je jenom chvilkový".
A tak bylo půl 3, 3, půl 4 a já se začala obávat, že ne:D A teď co s tím? Pro mojí smůlu mám v notebooku tak troku baterku v háji:D A jelikož se bojím tmy, tak večer neusnu bez toho, abych měla zapnutý notebook, televizi a ještě lampičku. Další takový menší "strach" mám, když je ticho. Neustále se šokuju každého zavrzání, nebo pohnutí zmuchlaného papíru.. proto mám pořád písničky na nejvíc! Ale co když to do večera nezapnou?! Notebook mi vydrží běžet tak půl hodiny (měla jsem vybitou baterku). Mou záchranou byl mobil... Samozřejmě, že mou paměťovku má půjčenou kamarádka do foťáku, aby mohla nafotit víc fotek na party. Proč?! Takže žádné písničky. Pustím si na mobilu film! - napadlo mě:D Jo, Am... Bez wifi si ho určitě pustíš:DD..
Najendou, mě ale něco osvítilo. Pár metrů od našeho domu je volná wifi (každé ráno cestou do školy tam pár minut stojím na chodníku:DD). Jenomže se dá chytnout jenom z ložnice rodičů. Asi 10 minut jsem stála přilepená na okně s mobilem. Ale co by se nestalo. "Zbývá 13%, připojte dobíjecí zařízění." ._. Tak joo no!

Po tomhle jsem se už vykašlala na jakékoliv snažení ohledně mého večera. Prostě budu sedět schoulená u zdi a zírat do pokoje, jestli se náhodou někde něco nehnulo:D

Na řadu přišlo, co budu dělat během dne o.O
Budu si číst:3
Jo, ale kde vzít knížku?
Jelikož, jsem ztratila kartičku do knihovny a jsme líná si zařídit novou, stahuju si všechny knížky do mobilu. (Sice knihovnu mám asi 500metrů od domu, ale lenoch se nezapře-.-:D) Jenže co dělat s vybitým mobilem? Nějak jsme si začala uvědomovat, že ikdyž jsem si to nikdy nechtěla až tak přiznat.. Nás život už vážně nemůže ani na 50% fungovat bez vší technologie. Snutné, že? ..
Začala jsem teda prohledávat knihovny. Nejdříve mou v pokoji. Jsou tam ale jen samé sestřiny knížky z povinné četby ze střední. Odborná literatura, životopisy a ekonomie.
Pak další kniovna v mém pokoji. Tentokrát jsem našla jen dětské knížky._.
Ale konečně to nejlepší. Knihovna v obývacím pokoji. Bohužel přišlo zklamání, když jsem si vzpomněla, že hodně knížem mamka dala do knihovny. Většinu místa zabírali velké, tlusté, těžké kuchařky, nebo encyklopedie. V rohu se ale krčila malá knížka s bílo černým hřbetem. My děti ze stanice ZOO :3 Tu knížku jsme nikdy nečetla, ale hned mě něco nabudilo k přečtení. Přece jen je hlavní hrdinka v mém věku a je to nejoblíbenější knížka mé druhé sestry. Zbytek dne jsem jen četla a četla. Kapka naděje? Ne. Brzo jsme zjistila, že moje oči už asi vyskočí bolestí. Číst v šeru je opravdu něco hrozného. A co mi zbývalo? Další 1 hodinu a půl jsem tupě zírala do zdi.
Nakonec jsem se ale dočkala:3 Elektriku zapnuli pře chvilkou.. asi v 7 :D
Bylo to jen 5 hodin.. ale trvalo to jako celý den.

Co z toho vyplývá?
- Ke čtení alespoň trochu světla.
- Lepší si lehnout a prospat to:DD
- Jít ven. (ale v dešti se mi fakt nechtělo-.-)
- Pokud máte nabitý mobil, nebo přenosný dvd přehrávač - Gratuluji!:D

A co z toho vyplývá hlavně pro mě?
- Jít hned v pondělí do knihovny si zřídit průkaz!

Je to tak dlouhé:OO Myslím, že jeden z mých nejdelších článků:'D A to je to o elektrice :DD

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama